Wideo

Świąteczne SOS

Od kilku lat przed Świętami przypominamy widzom "Pytania na Śniadanie" jak uniknąć sytuacji niebezpiecznych przy stole, a także jak zareagować w przypadku zakrztuszenia.

Pytanie na Śniadanie

JAZDA W KASKU NA ROWERZE RATUJE ŻYCIE

Kask jest bardzo ważnym elementem dla każdego kto chce bezpiecznie poruszać się na rowerze, rolkach czy nawet hulajnodze. Dzięki niemu szanse na uraz o dalekosiężnych konsekwencjach znacznie maleją. Jak udzielić pierwszej pomocy rowerzyście pokazuje Kamil

Pytanie na śniadanie

Meduzy - jak sobie radzić z ich poparzeniami

Co zrobić gdy meduza popsuje Ci wakacyjny urlop? Na to pytanie odpowiedział Jacek Rąbiński - nasz instruktor.

Pytanie na śniadanie

O tym jak ważna jest wiedza zakresu pierwszej pomocy

Kierowca kieleckiego autobusu zasłabł za kierownicą. Nikt z pasażerów nie potrafił udzielić mu pierwszej pomocy, kierowca zmarł... a wystarczy chęć do działania i podstawowa wiedza, o której przypomina w Pytaniu na Śniadanie Jacek Rąbiński - instruktor K

Pytanie na śniadanie

Świąteczne SOS - Pierwsza Pomoc przy zadławieniu

O tym co zrobić przy świątecznym stole, kiedy ktoś zadławi się np. ością opowiadał Kamil Kasiak - instruktor Bezpiecznego Malucha.

Pytanie na śniadanie

Bezpieczny Maluch w Kielcach - relacja TVP Kielce

20 lutego 2018 szkoliliśmy przyszłych rodziców z Kielc, a wszystkiemu przyglądał się Pani Dominik Masierak z TVP Kielce.

TVP Kielce

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

W piątkowym programie "Pytanie na śniadanie" wystąpiła jedna z uczestniczek naszych warsztatów i opowiedziała swoją historię, która jest najlepszym dowodem na to, że warsztaty Kampanii Bezpieczny Maluch powinny być obowiązkowe dla każdego przyszłego rodzi

Pytanie na śniadanie

O poranku opowiadaliśmy o Kampanii Bezpieczny Maluch i pierwszej pomocy ciężarnej

W programie "Pytanie na śniadanie" opowiadaliśmy o naszej Kampanii a przy okazji przypominaliśmy widzom jak postępować w przypadku zasłabnięcia ciężarnej.

Pytanie na śniadanie

Relacja z warsztatów w Gdańsku 03.03.2016

Relacja z warsztatów Bezpieczny Maluch, które odbyły się 03 marca 2016 w Gdańsku. Relacja przygotowana przez Pomorska tv.

Pomorska tv

Co zrobić, gdy kobieta w ciąży zasłabnie?

Co zrobić, gdy kobieta w ciąży zasłabnie? Jak udzielać pierwszej pomocy? Czego absolutnie robić nie można? Na te pytania w programie "Pytanie na śniadanie" odpowiada Kamil Kasiak, nasz ratownik medyczny.

Pytanie na Śniadanie

Relacja z warsztatów w Olsztynie 30.01.2017

W styczniu 2017 gościem warsztatów Bezpieczny Maluch byli reporterzy telewizji Kopernik tv. Możecie zobaczyć co działo się podczas spotkania, a także posłuchać krótkiego wywiadu z prowadzącym warsztaty w tym dniu - Kamilem Kasiakiem.

Kopernik tv

Pierwsza Pomoc przy użądleniach

Czy wiecie co robić kiedy użądli Was owad? Co robić jeśli jesteście uczuleni na jad owada? Na te pytania w programie "Pytanie na Śniadanie" odpowiadał Kamil Kasiak- instruktor Bezpiecznego Malucha

Pytanie na Śniadanie

Jak prawidłowo zamontować fotelik dziecięcy?

Statystyki mówią, że 85 procent fotelików dla dzieci montowanych jest nieprawidłowo. Jak to zrobić i nie narażać dziecka na niebezpieczeństwo? <br>

Moje 600 gramów

Opieka medyczna na wyjeździe zimowym

Trwają ferie, wiele osób wyjeżdża na zimowy odpoczynek. Gdzie szukać pomocy medycznej w nagłych wypadkach, w przypadku choroby, z dala od naszej przychodni, czasem w późnych porach wieczornych?

Pytanie na Śniadanie

Radio

Relacja z warsztatów w Bydgoszczy 01.02.2017

W audycji "Radiowy Klub Rodzica" słuchacze mieli okazję usłyszeć relację z naszych warsztatów w Bydgoszczy, które odbyły się 01.02.2017. Relacja między 23 a 36 minutą audycji.

Radio PIK

Kiedy maluch jest bezpieczny? - Przed hejnałem - Audycje - Radio Kraków

Kiedy maluch jest bezpieczny? Wtedy, gdy rodzice poznają tajniki pierwszej pomocy, odpowiednio przygotują dom na jego przyjście oraz zadbają o bezpieczną podróż. Warto pomyśleć o tym już na etapie ciąży, gdy ma się więcej czasu i możliwości. Poza tym przy

Napisali o nas

Relacja z warsztatów okiem Moniki z bloga Babskie Egadanie

Pani Monika opisała na swoim blogu dlaczego warto wybrać się na nasze warsztaty, oraz czego możecie się spodziewać po spotkaniu.

blog babskieegadanie.pl

Relacja z warsztatów w Olsztynie (30.01.2017) okiem autorki bloga "Przepis na mamę"

Pani Magdalena wzięła udział w warsztatach realizowanych w Olsztynie w styczniu 2017, podzieliła się wrażeniami na swoim blogu.

blog przepisnam.blogspot.com

Relacja z warsztatów w Bydgoszczy (jesień 2016)

Zaprosiliśmy Pana Macieja Plewickiego (fotografa) na nasze warsztaty by zrobił z nich fotorelację. Tak mu się spodobała tematyka i jaość spotkania, że opisał je na swoim blogu :-).

blog plewicki.com.pl

Relacja z warsztatów okiem przyszłego taty

Nie tylko mamusie, ale również przyszli tatusiowe chętnie biorą udział w naszych spotkaniach. Jeśli chcecie poznać męską opinię na temat warsztatów zapraszamy do lektury tego teksu.

blog tatowyzwanie.blogspot.com

Relacja z warsztatów okiem autorki bloga mamapo30tce.blogspot.com

Jeśli jesteście ciekawi dlaczego warto wziąć udział w naszych warsztatach przeczytajcie opinię mamypo30tce, która relacjonuje swój udział w naszych warsztatach.

blog mamapo30tce.blogspot.com

Relacja z krakowskich warsztatów (10.10.2014) okiem autorki bloga retromoderna.pl

Relacja z krakowskich warsztatów (10.10.2014) okiem autorki bloga retromoderna.pl

blog retromoderna.pl

Relacja z łódzkich warsztatów okiem autorki bloga inspiracjemamy.pl

Agata Adamczewska autorka bloga Inspiracje Mamy opisuje swoje wrażenia z warsztatów, które odbyły się w 2013 roku w Łodzi.

blog inspiracjemamy.pl

Relacja z warsztatów okiem blogerki

Warsztaty, które odbyły się 24 kwietnia 2013 relacjonuje Dumna Mama z http://dont-mess-with-my-mommy.blogspot.com/

blog http://dont-mess-with-my-mommy.blogspot.com/

Blog Porady-mamy.pl , relacja z warsztatów w Bydgoszczy

relacja z warsztatów w Bydgoszczy

blog Porady-mamy.pl

Relacja z warsztatów w Opolu 17 października 2014

Tata z Opola opowiada o swoich wrażeniach z warsztatów Bezpieczny Maluch.

blog Opolanin w Tarnobrzegu