Zapisz się na warsztaty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach informacyjnych przez Medikurs Kamil Kasiak, z siedzibą w Urzędowie ul. Wodna 13, w szczególności na otrzymywanie informacji dotyczących organizacji aktywności pochodzących od Medikurs Kamil Kasiak i Partnerów Kampanii Bezpieczny Maluch.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym danych wrażliwych takich jak termin porodu) w celach marketingowych przez Medikurs Kamil Kasiak, z siedzibą w Urzędowie ul. Wodna 13 oraz partnerów Kampanii Bezpieczny Maluch w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Medikurs Kamil Kasiak. Medikurs Kamil Kasiak informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a Uczestnikowi Warsztatów przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Chcę otrzymać informacje o krwi pępowinowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym danych wrażliwych takich jak termin porodu) w celach marketingowych przez Medikurs Kamil Kasiak, z siedzibą w Urzędowie ul. Wodna 13 oraz Polski Bank Komórek Macierzystych w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych z zakresu usługi deponowania krwi pępowinowej. Medikurs Kamil Kasiak informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a Uczestnikowi Warsztatów przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję regulamin bezpłatnych warsztatów organizowanych w ramach ogólnopolskiej Kampanii Bezpieczny Maluch.

Organizator
Partnerzy strategiczni
Nestle-Zdrowy Start w Przyszłość