Cyce na ulice...

25.03.15r. Cyce na ulice...

Dziś mój termometr wskazywał aż 21 stopni w cieniu! Przez pięć godzin włóczyłam się po lesie i wcale nie miałam ochoty wracać do domu... ;) Młody uwielbia codzienne spacery. Wożony w wózku śpi nawet do trzech godzin.

″Nasz″ las jest bezpiecznym miejscem - bardziej przypomina dziki park niż gęstą puszczę ;). Ścieżki są szerokie i dobrze oznaczone, co kilkaset metrów stoją ławeczki. W ciągu dnia można spotkać w nim sporo osób - mamy z wózeczkami, zapalonych biegaczy, rowerzystów, starszych ludzi maszerujących żwawo z kijkami do nordic walking.

Strasznie cieszę się, że jest już tak ciepło. Jak Maluszek chce jeść, to spokojnie mogę nakarmić go nie przerywając spaceru.

Dziś młody był wyjątkowo żarłoczny. Aż trzy razy przysiadałam na ławce i wyciągałam cyca... I nikt nie był oburzony tym widokiem ;). Praktycznie każda osoba, która przechodziła obok, obdarzała nas ciepłym uśmiechem :). Ostatnio sporo słyszało się o negatywnym nastawieniu do matek karmiących piersią w miejscach publicznych. Wygląda na to, że sytuacja zmienia się na lepsze :))). 

niemowlę,laktacja,spacery

KOMENTARZE: (6)

25.03.2015 | Joasia

Dziecko przy piersi to najpiękniejszy widok na świecie :)

25.03.2015 | Katarzyna Sajewicz, Siedlce

Pogoda jest rewelacyjna :) Ja również z dziećmi spędziłam cały dzień na świeżym powietrzu. \"Cyce na ulice\" też jestem za!

25.03.2015 | aneta warszawa

mój maluszek też dziś cały dzień na dworku ;-) cudowna pogoda :-D mój szkrabik też tak pięknie przytula się do piersi :-) pozdrawiam serdecznie :-)

25.03.2015 | Marta, Wa-wa

Ostatnio u nas był cyc na Powiślu.

27.03.2015 | monia sosnowiec

no oby zmieniało się na lepsze, widocznie nasze społeczeństwo zaczyna dorastac ;o)

30.03.2015 | Magdalena Staniucha, Hecznarowice

To dobrze ze sie usmiechaja.w galerii handlowej srednio to widze... kazdy krzywo oatrzy

Polecamy
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi