Mima na wertepach

18.03.15r. Mima na wertepach

Dziś Bezpieczny Maluszek sprawdzał jak Mima zachowa się w bardzo trudnych warunkach. Najpierw pojechaliśmy do lasu, gdzie czekała na nas znajoma z córeczką siedem tygodni młodszą od Maluszka. W lesie po utwardzonych ścieżkach Mima prowadzi się bardzo dobrze. Jedyne na co trzeba uważać, to błoto... ;) Wózek jest tak śliczny, że aż żal go pobrudzić :P.
Ale to nie nasza pierwsza wyprawa Mimą do lasu, więc wiedziałam czego mogę się spodziewać :).

Z lasu podprowadziliśmy koleżankę na skróty przez skarpę w kierunku jej osiedla. I tutaj spotkała nas bardzo ciężka przeprawa. Ani mój wózek, ani niemiecki wózek koleżanki nie jechał gładko po wertepach jakie napotkałyśmy po drodze... Ulica, którą szłyśmy powstała z porozrzucanych kamieni... Kiedyś jechałam tędy na rowerze i tak mnie wtedy ″wytelepało″, że wracając wybrałam inną trasę, ale było to tak dawno temu, że już zdążyłam o tym zapomnieć.  Teraz sobie przypomniałam... ;)

 

 

niemowlę,zabawa,Mima,spacery,Markusia,testy wózków

KOMENTARZE: (6)

19.03.2015 | Marta, Wa-wa

No właśnie zastanawiałam się wcześniej jak radzicie sobie Mimą w lesie. A nawiązując do wątku o kamienistych dróżkach....dzisiaj doświadczyłam tego na Starym Mieście. Wygląd zabytkowy ale i doświadczenia z jazdy wózkiem po tym wieeekowe....

19.03.2015 | Jula

No właśnie, kostka, kamienie, kocie łby, ciężko się po tym prowadzi wózek...

19.03.2015 | ania adach

Pięknie wygląda ten wózek!

19.03.2015 | Ewa

Wózek naprawdę wygląda zjawiskowo :) ale najważniejszy jest komfort maluszka. Mam nadzieje że mój wózek mu to zapewni. Już nie długo to sprawdzę ;)

23.03.2015 | monia sosnowiec

Dlatego jednym z nielicznych zalet naszej bryki są właśnie koła i nie straszne nam ani zaspy snieżne ani wyboje, nie raz z kolezanką na spacerze musiałyśmy w 2 przensic jej powóz, nasz szedł jak burza

28.06.2016 | eliza

Dla mnie zbyt nowoczesny,aż dziwny. Mój na wertepach radzi sobie doskonale, także nie straszne nam spacery po lesie. Mam anex sport i mogę polecić każdej mamie.

Polecamy
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi