Niespełna trzymiesięczne niemowlę przekręca się z plecków na brzuszek!

28.03.15r. Niespełna trzymiesięczne niemowlę przekręca się z plecków na brzuszek!

Przyznam szczerze, że do ″Baby Swimmers‘a″ podchodziłam troszkę sceptycznie... Nie miałam zastrzeżeń co do bezpieczeństwa produktu, ale nie do końca wierzyłam, że niemowlęciu może podobać się kąpiel w takim kołnierzu... Zmieniłam zdanie jak zobaczyłam radość na twarzy Bezpiecznego Maluszka :).

Młody od początku bardzo lubił wieczorną kąpiel, ale to, jak teraz reaguje na wodę przeszło nasze wszelkie wyobrażenia. Bezpieczny Maluszek włożony do wody cały czas się uśmiecha i pływa sobie po całej wannie jak mała rybka :). Wyjmowany z wody głośno wyraża swoje niezadowolenie... Taka drobna rzecz, a sprawia tyle radości :).

Nie chce się wierzyć, że tak małe dziecko, jest tak bardzo sprawne w wodzie. Szybciutko przepływa z jednego końca wanny na drugi i jak znudzi mu się pływanie na pleckach, to przekręca się na brzuszek i płynie w drugą stronę. Maluszek jest wniebowzięty, a my nie możemy napatrzeć się na jego harce ;))).

niemowlę,pielęgnacja,zabawa,edukacja,rozwój,BabyPol,Baby Swimmer

KOMENTARZE: (11)

28.03.2015 | Karolina

U nas pierwsze obroty (plecy-brzuszek) mialy miejsce w 3,5 miesiącu. Pierwsze obroty zaczełyśmy ćwiczyć na piankowych puzzlach. Po dwóch tyg zaczeły się samodzielne obroty w drugą stronę :)

28.03.2015 | Olga

To bardzo wcześnie! Naprawdę najpierw plecy-brzuszek?

28.03.2015 | Karolina

Tak...najpierw były obroty z pleców na brzuszek. Mała była wtedy takim etapie, że bardzo drnerwowała się leżeniem na brzuchu a jednocześnie bardzo podobało się jej obracanie więc najpierw był obrót a potem wrzask bo nie wiedziała jak wrócić na plecy.

28.03.2015 | Marta, Wa-wa

No to rośnie Wam bardzo uzdolniony pływak!

29.03.2015 | Maja

Ale śliczna dzidzia i ja ładnie się uśmiecha co go tak rozśmieszyło??

30.03.2015 | Magdalena Staniucha, Hecznarowice

Nasza 12.04 bedzie miala 4 miesiace jak jej troche pomoge to sie przekreca.

30.03.2015 | Ola Bursy, Gliwice

pozazdrościć... my wanny niestety nie mamy, a że borykamy się z ropniem przyodbytniczym to i na duży basen nie jeździmy - a szkoda bo Olek uwielbia wieczorną kąpiel i chętnie popluskalibyśmy się więcej i częściej :( nasz Olek ma już prawie 5 miesięcy i dalej się nie przekręca z pleców na brzuszek, ale może to dlatego że ma problemy z ulewaniem i nawet jak Malucha położę na brzuszku po 2-3h po jedzeniu to i tak niezbyt dobrze się to kończy :( Olek się szybko denerwuje i zniechęca do leżenia w takiej pozycji :(

30.03.2015 | Mama Bezpiecznego Malucha - Bezpieczna Mama ;)

Bezpieczny Maluszek też jeszcze się nie obraca ;) Tylko w wodzie robi takie akrobacje :)

30.03.2015 | monia sosnowiec

Mamo Maluszka jak i inne mamy kąpiecie swoje pociechy w wannach ( od kiedy), ja jakoś nie umiem się przemóc do tego żeby małą tam włożyć myśląc że to jeszcze za wcześnie i nie robie sobie dodatkowego obowiązku codziennemu porządnemu szorowaniu wanny. Ps fajna sprawa ten Baby Swimmers

01.04.2015 | Mama Bezpiecznego Malucha - Bezpieczna Mama ;)

Bezpieczny Maluszek kąpie się w dużej wannie tylko z Baby Swimmersem, bez niego ciągle pluskamy się w małej wanience ;). Na stałe na prawdziwą wannę przerzucimy się, jak młody będzie sam siadał.

15.04.2015 | Nina

Moja córeczka chyba też będzie pływaczką, bo uwielbia zabawy w wannie :) Dla bezpieczeństwa kupiliśmy matę-wieloryba Skip Hopa :)

Polecamy
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi