Zapisz się na warsztaty

Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami "Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dla uczestników Kampanii Bezpieczny Maluch” oraz zapoznałem się z regulaminem warsztatów organizowanych w ramach Kampanii Bezpieczny Maluch.

Wasze dane wykorzystujemy do obsługi procesu rejestracji oraz wysyłki materiałów powarsztatowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kampanię Bezpieczny Maluch (MCE Sp. z o.o.) oraz jej Partnerów za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Kamil Kasiak, aktywny zawodowo ratownik medyczny, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Instruktor pierwszej pomocy, współzałożyciel firmy Medikurs. Współautor i koordynator ogólnopolskiej Kampanii Bezpieczny Maluch, w ramach której jego zespół przeszkolił już przeszło 75 000 osób na ponad 800 warsztatach. Jako ekspert doradza w tworzeniu procedur i instrukcji w obszarze bezpieczeństwa i pierwszej pomocy w organizacjach. Konsultant w programach telewizyjnych, pasjonat, społecznik.
Mąż @mama_bezpiecznego_malucha z czwórką dzieci.

Piotr Piotrowski, instruktor wyszkolenia wojskowego i specjalistycznego. Od kilku lat specjalizujący się w bezpieczeństwie najmłodszych i pierwszej pomocy. Twórca autorskiego programu szkolenia cywilów w ramach koncepcji „first responder”, współtwórca Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Proobronni-Terytorialni. Wyróżniony brązowym medalem za zasługi dla obronności kraju. Dumny Tata autystycznego Leona, Łucji i Ludwiki.